Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 79

Czytaj więcej: Wiadomości

• Zebrania z rodzicami i indywidualne konsultacje

8 maja 2024r. odbędą się zebrania z rodzicami i indywidualne konsultacje wg harmonogramu.
    Rodziców uczniów klas III zapraszamy na godz. 16.00 do stołówki celem omówienia zasad rekrutacji do klasy 4 Oddziału Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka siatkowa. Po spotkaniu zebrania z wychowawcami w klasach.

• 23 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Książki

Z Międzynarodowego Dnia Książki w bibliotece odbyły się akcje promujące czytelnictwo.

• Zebranie Rady Rodziców

Serdecznie zapraszamy na zebranie Rady Rodziców w czwartek, 25 kwietnia 2024r., o godz. 18.00.

• 4a w konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej

Bardzo, bardzo dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie i poświęcony czas na oddanie głosów na klasę 4a w konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej na Facebooku. Właśnie odebraliśmy sygnał od POLSA, że 4a wygrała konkurs :-)

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.