Kochani, aż 81% uczniów wzięło udział w konkursie online. Serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, biorącym udział w konkursie:

klasa 0a, 1a,1c, 2a, 3b,3c, 4a,4b,4c,4d, 5a,5b, 6a,6b,6c,6d,6e, 7a,7b,7c,7d,7e,7f, 8a,8c oraz Dyrekcja naszej szkoły:) .

Obrady komisji konkursowej w składzie: Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Z-ca o raz Sekretarz - były bardzo burzliwe.

Po długich obradach postanowiono:

Roztrzygnięcie konkursu nastąpiło w dwóch grupach wiekowych - klasy 0-3  oraz  4-8.

W rankingu klasowym wygrała klasa 2a.

Indywidualna lokata -   I miejsce Kacper z klasy 3c oraz wyróżnienie otrzymała Marcelina z klasy 3b.

Klasy 4 - 8

W rankingu klasowym wygrała klasa 8c , za zintegrowanie zdjęcia oraz za humor.

Wyróżnienie otrzymała klasa 4b, za njwiększą ilość osób.

Indywidualna lokata - I miejsce Michał z klasy 5a oraz wyróżnienie otrzymała Monika z klasy 7c, za przebranie za elfa.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o Dyrekcji naszej szkoły, która to otrzymała wyróżnienie i w nagrodę dużą siwą brodę Mikołaja:)