Zapraszamy do udziału w XXIII edycji akcji „Góra Grosza”!

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się

Tym razem zbiórka prowadzona będzie w klasach.

Do specjalnie przygotowanych „skarbonek” zbierać będziemy monety (od 1 gr do 5 zł) oraz banknoty.

Po zakończeniu akcji, specjalnie powołana komisja, przeliczy pieniądze i poinformuje, której z klas (w przeliczeniu na jednego ucznia) udało się zebrać największą kwotę.

Dla najlepszej klasy przewidziana jest nagroda!!!

Istnieje też inna metoda wsparcia akcji w imieniu szkoły. Można skorzystać z e-SKARBONKI. Skanując kod QR znajdujący się na plakacie Góry Grosza, lub wchodząc na stronę Dowody Wpłaty XXIII edycji akcji Góra Grosza. Aby wesprzeć akcję w imieniu konkretnej placówki należy w tytule przelewu podać Nazwę oraz adres placówki.

Zbiórka, na terenie szkoły, rusza 02.11. 2022 r. i trwać będzie do 23.12.2022 r.