24 stycznia 2024r. uczniowie klasy 1a wraz z nauczycielami panią Anną Danowską, panią Kamilą Krzeską i panią Beatą Obłońską wzięli udział w treningu pokazowym podczas konferencji szkoleniowej: Wirtualny Trener - innowacja na rzecz aktywności fizycznej dzieci w szkole i przedszkolu.

Na konferencji w audytorium ECS w Gdańsku poznaliśmy Wirtualnego Trenera z platformy FITSCHOOL.PL, który będzie realnym wsparciem dla nauczycieli WF, FitKlasy, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w prowadzeniu zajęć aktywności fizycznej dla dzieci. Nasi uczniowie zaprezentowali praktyczną realizację programu FitSchool. Wraz z pedagogiczną widownią super się bawili i prezentowali swoją aktywność ruchową w najlepszym wydaniu. Gratulujemy!!!

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego do zapoznania się narzędziami FITSCHOOL i skorzystania z tak atrakcyjnej formy prowadzenia zajęć ruchowych w najmłodszych grupach szkolnych.