W tym roku przypadła 250 rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela 14 październka obchodzony jest jako Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela.

W piątek, 13 października 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Uczniowie klasy 7c pod opieką pana Tomasza Staniszewskiego oraz chórek szkolny pod opieką pani Martyny Michalak przygotowali ciekawy spektakl. Uczniowie mogli dowiedzieć się ważnych informacji, mogli też się pośmiać, wziąć udział w dyskusji i posłuchać pięknie wykonanych piosenek.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla klas młodszych przygotowali uczniowie klasy 3a z wychowawczynią - panią Emilią Grabowską.

Najlepsze życzenia dla wszystkich nauczycieli przesłała również zeróweczka - tutaj

Tego dnia nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali od uczniów wiele ciepłych słów i życzeń.