21 grudnia 2023r. uczniowie klas ósmych napisali egzamin próbny z języka angielskiego, 20 z matematyki, a 19 grudnia z języka polskiego. Trzymamy kciuki za dobre wyniki!

Próbne egzaminy są doskonałym sposobem na sprawdzenie umiejętności przed podejściem do właściwego egzaminu. Dzięki wynikom z próbnych egzaminów, uczniowie dowiedzą się, jaką część wiedzy już opanowali, a co wymaga dodatkowych powtórek.

Próbny egzamin jest formą sprawdzenia wiedzy, ale pozwala również ósmoklasistom zapoznać się z procedurami egzaminacyjnymi, formą ułożenia zadań oraz arkuszem egzaminacyjnym. Powoduje mniej napięcia i niepewności podczas egzaminu w maju.

Przypominamy, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się pod koniec maja 2024r. Ósmoklasiści mają więc jeszcze sporo czasu na niezbędne powtórki materiału.

14 maja (wtorek) - egzamin z języka polskiego. Trwa on 120 minut.

15 maja (środa) - egzamin z matematyki. Trwa 100 minut.

16 maja (czwartek) - egzamin z języka angielskiego. Trwa 90 minut.