Do tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego na wszystkich czterech poziomach wiekowych zgłosiło się w sumie 754 placówek. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 8201 uczniów pod opieką 791 opiekunów szkolnych (nauczycieli i bibliotekarzy szkolnych).
Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas 4-8 oraz 33 z klas 2-3.

W efekcie sumiennej pracy i uważnego czytania kolejnych konkursowych lektur w gronie Laureatów znaleźli się:

Aniela Irzabek kl. 7c

Zuzanna Irzabek kl. 8e

Zuzanna Ostrowska kl. 8e

Marta Sznejder kl. 7c

Dunowska Anna kl. 3b

Konrad Jabłonowski kl. 5c

Platon Dryga kl. 5c

Jan Bąk kl. 4a

Ostrowska Marcelina kl. 4b

Wysoczan Gabriela kl. 4b

Tytuł Finalisty uzyskały:

Wilińska Amelia kl. 7c

Wojciechowska Maja kl. 2b

Werner Anna kl. 3b

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wytężoną, całoroczną pracę! Dziękujemy również rodzicom i opiekunom wspierającym swoje pociechy! Mamy nadzieję, że zaangażowanie w czytanie przyczyniło się do spędzenia wspaniałych, wspólnych, rodzinnych chwil.

Zapraszamy do udziału w konkursie w kolejnym roku szkolnym.

szkolni opiekunowie Maratonu:
Elżbieta Kulka, Justyna Mazurczyk

Szczegółowe informacje dotyczące wyników Maratonu znajdują się na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.

organizatorzy oraz patronat honorowy konkursu

logo Wielkiego Maratonu Czytelniczego