Podczas pierwszego turnieju w tym sezonie nasi najmłodsi siatkarze z klasy 5e wypadli znakomicie. W sobotę, 12 października 2019r. w Lęborku w kategorii "dwójek" aż trzy nasze zespoły uplasowały się na podium.

W gronie 26 teamów w obu kategoriach trzecie miejsce i brązowe medale wywalczyli: Gaja Gałązka i Tosia Słomińska oraz Bartosz Świerczewski i Marcel Huk. Niewiele do miejsca medalowego zabrakło parze Tomasz Kiszkurno i Jakub Tymiński - chłopcy zajęli miejsce czwarte. Na szóstym miejscu uplasował się duet Nikodem Brzostowski i Nikodem Tryba, a drugi zespół dziewcząt Maja Olszewska/Martyna Rumszewicz i Emilia Gneba zajął 7 miejsce.

Każdy z naszych zespołów rozegrał aż 10 spotkań, podczas których zebraliśmy bardzo cenne doświadczenie.