Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

z radościa informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie pomorskim jest prowadzony przez "Dziennik Bałtycki" i "Głos Pomorza".

Jednocześnie nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymał  dyrektor naszej placówki  Michał Zapolski-Downar.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała nauczycielka: Jolanta Felska.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego zwracam się do całej społeczności szkolnej, jej rodzin i znajomych o zaangażowanie w głosowaniu.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października 2022 roku.

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w  serwisie internetowym pod adresem: www.dziennikbaltycki.pl/nauczyciel

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Beata Skoczek