Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 79

Czytaj więcej: Wiadomości

• Projekt Drużyna Energii

Z radością informujemy, że wygraliśmy stroje sportowe od #Drużyna Energii! Rodzice dzieci, które przyniosą do domu zgody do podpisania, proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem Drużyny Energii.

• 4a w konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej

Uczniowie klasy 4a biorą udział w konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej. Klasa 4a prosi o wsparcie. Liczy się każdy lajk bądź serduszko pod naszym komentarzem zamieszczonym pod tym postem: www.facebook  Głosowanie trwa tylko do 19.04. do godziny 12:00 - liczymy na Was!

• Sukcesy młodzików karate

Uczniowie naszej szkoły trenujący w Klubie Karate SONKEI wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików karate WKF strefa A, które odbyły się 14 kwietnia 2024r. w Tczewie.

• Mistrzostwa Gdańska w drużynowych biegach przełajowych chłopców

10 kwietnia 2024r. odbyły się Mistrzostwa Gdańska w drużynowych biegach przełajowych chłopców klas 6-8. Nasze reprezentacje zajęły 8 i 7 miejsce tych rozgrywkach. Gratulujemy!

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.