Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 79

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Szachowe sukcesy naszych uczniów

  Uczniowie klasy 5d brali udział w czerwcowych rozgrywkach szachowych i odnieśli liczne sukcesy. Gratulujemy Zosi, Kubie, Frankowi, Nikodemowi oraz ich trenerowi.

 • Jednorazowe stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych

  Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Do dnia 30 sierpnia 2022r. można składać do szkoły wniosek (wraz z załącznikami) o przyznanie Jednorazowego Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Wszelkie informacje są dostępne na stronie internetowej - www.gdansk.pl

 • Gala wręczenia nagród najlepszym maratończykom

  14 czerwca 2022 r. w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się gala wręczenia nagród Laureatom, Finalistom i Wyróżnionym w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu czytelniczego „Wielkiego Maratonu Czytelniczego”. Uczniowie naszej szkoły, którzy zostali Laureatami i Finalistami, mieli zaszczyt odebrać nagrody z rąk przedstawicieli Urzędu Miasta Gdańska.

 • I miejsce w konkursie "Podwodna kraina"

  Miło nam poinformować, że laureatki konkursów wojewódzkich – Antonina Kowalczys z kl. II B oraz Zlata Klimchuk z kl. III A otrzymały ex aequo I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym pt. „Podwodna kraina” organizowanym przez SP 80 w Gdańsku.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

lipiec 2022
powrót do góry