Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 79

Czytaj więcej: Wiadomości

• Geometria na wakacjach - konkurs

Zapraszamy uczniów klas 3 - 8 do udziału w powakacyjnym X konkursie matematyczno- fotograficznym Geometria na wakacjach.
    Powspominaj, przeglądając swoje wakacyjne zdjęcia. Myśl przy tym o geometrii.

• II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole

W dniach 20-26 września 2021r. nasza szkoła weźmie udział w obchodach II Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole. Pomysł wywodzi się z Międzynarodowego Tygodnia Szczęścia w Pracy, obchodzonego w tym samym czasie.

• Zebranie przedstawicieli Rad Oddziałowych

Prezydium Rady Rodziców działające przy Szkole Podstawowej nr 79 w Gdańsku zaprasza Przedstawicieli Rad Oddziałowych na posiedzenie w dniu 2021-09-20 (poniedziałek) w siedzibie szkoły o godzinie 17:30 w szkolnej stołówce.

• Dostęp do GPE

Rodzice/opiekunowie oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły powinni mieć dostęp do GPE.
    Do prawidłowego i pełnego działania konta na GPE niezbędne są: numer PESEL danej osoby i prywatny adres mailowy.
    Informacje dotyczące dostępu do GPE, zarówno rodzica/opiekuna jak i ucznia, znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce O szkole -> GPE

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.