Właśnie odebraliśmy sygnał od POLSA, że 4a wygrała konkurs :-)

PolskaAgencjaKosmicznaPOLSA

Gratulujemy!

Bardzo, bardzo dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie i poświęcony czas na oddanie głosów na klasę 4a w konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej na Facebooku.

Swoje lajki pod komentarzem zostawiali rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i ich rodziny i znajomi.

Zebraliśmy ponad 300 kciuków i serduszek, co dało nam największą ilość wśród wszystkich uczestniczących szkół. Bardzo się cieszymy!!!

Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie agencji POLSA.

klasa 4a z wychowawcą

Uczniowie klasy 4a biorą udział w konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej.

Napisali oni informację, zgodnie z regulaminem konkursu, do potencjalnych istot żyjących w przestrzeni kosmicznej.

Klasa 4a prosi o wsparcie. Liczy się każdy lajk bądź serduszko pod naszym komentarzem zamieszczonym pod tym postem: https://www.facebook.com/share/v/Lj9rPHFvseqjhLUj/?mibextid=KsPBc6

Głosowanie trwa do 19.04. do godziny 12:00 - liczymy na Was!

W 1977 roku przygotowano nagrania na specjalnych, pozłacanych płytach i umieszczono je w sondach kosmicznych Voyager I i Voyager II. Sondy te miały mnóstwo zadań do wykonania, między innymi eksploracje układów Jowisza i Saturna. Teraz Voyager 2 znajduje się teraz ponad 19 miliardów kilometrów od Ziemi i nadal oddala się od nas.