Dnia 5 listopada 2019 r. o godz. 10.15 (wtorek) odbyło się zebranie, w którym uczestniczyli: Przewodnicząca SU Weronika Makowska, Z-ca przewodniczącej Michał Krogulec, Sekretarz SU Maja Kardasz, Członek SU: Natalia Bójko, Emilia Marciniak, Martyna Tylek oraz uczennica kl. IV Marta Sznajder

Omówione zostały następujące tematy:

1. Przedstawiono sprawozdanie z pobytu w dniu 25/26 lpaździernika 2019r. w Warszawie na Inauguracji projektu Akademia Demokracji w ramach ogólnopolskiego programu Szkoła Demokracji.
  2. Ustalono działania, jakie będzie realizowała nasza szkoła w ramach projektu:wybory (zrealizowane), komunikacja i media, działania uczniów i uczennic,podejmowanie decyzji, uczenie się i nauczanie.
  3. Ustalono, że SU to społeczność wszystkich uczniów - włączona w podejmowanie decyzji.

Zebranie jak zawsze przebiegło w przyjaznej atmosferze.

Dnia 7 listopada 2019 r.  o godz. 11.55 w sali 202 odbyło się zebranie SU z gospodarzami klas IV-VIII i przekazano sprawozdanie ze spotkania SU z Panem Dyrektorem. Poproszono gospodarzy klas o przekazanie informacji dot. sprawozdania całej społeczności szkolnej oraz o wytypowanie uczniów do grup roboczych w celu realizacji zadań w ramach projektu Akademia Demokracji dot. debaty nt.: mowy nienawiści, hejtu i tolerancji oraz grupy redakcyjnej do gazetki szkolnej?/kanału youtube?. Termin wytypowania grup 15 listopada 2019r.

Poproszono o aktywność w wypełnianiu: DRZEWO DOBRO I ZMIANY (hol główny przy wejściu do szkoły)

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Beata Skoczek