Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji charytatywnej w naszej szkole „Podaruj uśmiech dzieciom osieroconym Tumbo pomaga”
termin: 22 listopada 2019r. 14.30-16.30

atrakcje akcji charytatywnej:

• Igor Konieczny – finalista Mam Talent 2018r.
• DJ KRISS VAN KLOCEK i niesamowita oprawa muzyczna
• FOTOTUMBO- zdjęcia ze słoniem tumbo
• SALVIT - PRIMA - stoisko ze zdrową żywnością i sokami
• kawiarenka - ciasta, kawa, herbata
• kramy z gadżetami
• występy muzyczno- wokalno- taneczne uczniów SP 79
• turniej szachowy – dzieci kontra rodzice
• otwarta lekcja zumby dla dzieci i rodziców
• warzywniak- stoisko z pomarańczowymi owocami
• licytacja przedmiotów prowadzona przez dyrekcję SP 79

Bądźcie tego dnia z nami!!!

Przynieś do szkoły nieużywaną zabawkę!

Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji charytatywnej pt. "Podaruj uśmiech dzieciom osieroconym Tumbo Pomaga’’.

Aby podarować radość dzieciom z hospicjum wystarczy przynieść niepotrzebną zabawkę, książkę lub grę, która zostanie wystawiona na sprzedaż podczas kiermaszu 22 listopada 2019 r.

Zabawki można przynosić do świetlicy szkolnej do dnia 21 listopada br. Wszystkie pieniądze z ich sprzedaży zostaną przekazane Fundacji Hospicyjnej, działającej na rzecz Dzieci Osieroconych.

Zrób porządek w nieużywanych zabawkach, przynieś je do nas i pomóż przywrócić uśmiech na twarzy swoich kolegów!

koordynator akcji
Ewa Gwizdowska