We wtorek 5 lutego 2019r. odbyły się apele porządkowe dla uczniów klas IV – VIII podsumowujące pracę w I semestrze r. szk. 2018/2019.

Na apelu zostało wręczone stypendium naukowe Prezydenta Miasta Gdańska, które otrzymała Dominika z kl. VII oraz nagrody Dyrektora Szkoły dla Karoliny z klasy V i Stasia z klasy IV. Uczniowie otrzymali również podziękowania i nagrody za udział w konkursach.

Jak na każdym apelu przypomniano zasady zachowania się w szkole i wobec siebie.

W grupie wiekowej uczniów kl. VI – VIII odbyło się spotkanie z panem policjantem młodszym aspirantem Dawidem Owłasiakiem - dzielnicowym z V Komisariatu Policji w Gdańsku, który opowiedział o prawnych skutkach niewłaściwego korzystania z mediów społecznościowych (obrażania, hejtowania, itp.).

Uczniowie klasy 8D przygotowali prezentację dotyczącą skutków palenia papierosów oraz zażywania używek.

Na koniec przypomniane zostały zasady bezpiecznego wypoczynku podczas ferii.