Drodzy Rodzice i Opiekunowie.

W poniedziałek 14 stycznia 2019r. rusza rekrutacja na bezpłatne zajęcia opiekuńczo – wychowawcze prowadzone w naszej szkole podczas trwania ferii zimowych.

Zajęcia będą trwać w okresie od 11 do 22 lutego 2019r. (od poniedziałku do piątku) w godzinach 7.00 – 17.00

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest złożenie do sekretariatu szkoły kompletnie wypełnionej karty wypoczynku wraz z załącznikiem (dostępnej na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły). Rekrutacja na zajęcia trwać będzie do dn. 6 lutego 2019r. do godz. 9.00.

Sekretariat szkoły czynny w godz. 7.30 – 15.30

Kryteria naboru na zajęcia:

Pierwszeństwo w przyjęciu na półkolonie mają uczniowie, których oboje rodzice pracują lub jeden z rodziców samotnie wychowuje dziecko. (oświadczenie dołączone do karty wypoczynku – w razie wątpliwości będziemy prosić o dostarczenie zaświadczenia z zakładu pracy rodziców).

Karty zgłoszenia przyjmowane będą od momentu rozpoczęcia rekrutacji tj. od 14.01.2019r. od godz. 9.00 do momentu wyczerpania wolnych miejsc lub zakończenia rekrutacji, tj. do 6.02.2019r. do godz. 9.00

Do sekretariatu szkoły należy dostarczyć kompletnie wypełnioną kartę wypoczynku. Brak kompletnych wpisów spowoduje odrzucenie karty ze względu na braki formalne.

Załączniki: