Chłopcy z klasy 5f wraz z trenerem Pawłem w niedzielę, 7 października 2018r. udali się na ogólnopolski turniej mini siatkówki „100 lat Polska Niepodległa”. Nasi uczniowie grali w kategorii siatkarskich „trójek”.

W turnieju uczestniczyły zespoły z całej Polski między innymi z Warszawy, Łodzi, Olsztyna, Bydgoszczy, Białegostoku, Ozorkowa, Wyszkowa, Wołomina i innych miast.

Chłopcy po rozegraniu sześciu spotkań awansowali do wielkiego finału turnieju, w którym zagrali z zespołem z Łodzi. Po pierwszym przegranym secie chłopcy pokazali, że potrafią odmienić swoją grę nawet w trudnym momencie i podnieśli się wygrywając mecz oraz cały turniej w stosunku 2:1 za co należą im się wielkie brawa.

Po rozegranym turnieju nie obyło się bez krótkiej wycieczki po stolicy.

Skład zespołu: Kamil Kuras, Filip Falkowski, Marcel Kiciński, Igor Nurkiewicz

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii trójek wybrany został Filip Falkowski