Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy włączyli się do akcji charytatywnej organizowanej przez SP79 "Pomóżmy Zosi złapać oddech". Kwota, którą udało nam się zebrać to 5196 zł, a łącznie na koncie Zosi znajduje się na chwilę obecną prawie 12 000 zł.

Nie sposób wymienić tutaj wszystkich, jednak chcemy dziś powiedzieć "dziękuję" każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do tego, by Zosia mogła zakupić tak bardzo jej potrzebne urządzenie medyczne.

Dziękujemy Państwu za wszystkie przekazane na aukcję rzeczy oraz za Państwa hojność podczas licytacji. Ze względu na ograniczony czas nie udało nam się wystawić wszystkich przekazanych przedmiotów, jednak znaczną część sprzedaliśmy podczas kiermaszu dla nauczycieli, tak aby nie zostawiać niczego "w szafie" i aby zebrać jak największą kwotę na konto Zosi. Rzeczy, które zostały planujemy przekazać na kolejną akcję charytatywną, która w przyszłości będzie odbywała się w naszej szkole.

Kolejny raz udowodniliśmy, że jako społeczność szkolna, nie potrafimy przejść obojętnie wobec losu drugiego człowieka. Zwłaszcza w pędzie przedświątecznych przygotowań.
Bardzo doceniamy Państwa zaangażowanie i jeszcze raz dziękujemy za wrażliwość, dobro i empatię.

Dziękujemy Państwu także za liczne ciepłe słowa wysyłane w naszym kierunku. To motywuje i napędza do kolejnych działań!