Wielkimi krokami zbliża się termin egzaminu na kartę rowerową. Zmiana terminu na 10 czerwca 2019r. (wtorek) o 15:30 spotykamy się na holu, tuż przy portierni.

Chętni uczniowie zmierzą się z egzaminem teoretycznym, który zostanie przeprowadzony w formie testu.

Egzamin praktyczny przewidziany jest po zatwierdzeniu zaliczenia części teoretycznej.

W związku z tym podajemy najistotniejsze informacje dla osób zainteresowanych:

1. Proszę wypełnić "ARKUSZ ZALICZEŃ UCZNIA UBIEGAJĄCEGO SIĘ O KARTĘ ROWEROWĄ" (MEN-VI/28), dokument dostępny jest w pokoju nauczycielskim oraz u p. Moniki Naczk.
  2. Wraz z arkuszem należy dostarczyć zdjęcie legitymacyjne - bez którego karta nie zostanie wydana. Nie będą przyjmowane stare zdjęcia, gdyż karta będzie dokumentem do momentu osiągnięcia pełnoletniości. Zdjęcie należy podpisać na odwrocie. Wymiary zdjęcia:45x35 mm.
  3. Egzamin na kartę rowerową składa się z 2 części:

- teoretycznej – pytania testowe jednokrotnego wyboru

- praktycznej – jazdy na „placu egzaminacyjnym”.

1. Warto zajrzeć: http://www.pzm.pl/turnieje/szkola-podstawowa-testy-brd-i-mtm