15, 16 i 17 kwietnia uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Drodzy Uczniowie,

za wami trzy dni pierwszego ważnego dla Was egzaminu. Mamy nadzieję, że mimo trudnej sytuacji był on przeprowadzony dla Was w miłych i komfortowych warunkach. Na pewno towarzyszył Wam stres i zdenerwowanie, ale teraz możecie już odetchnąć z ulgą i odpocząć po zmaganiach z zadaniami z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Jesteśmy z Was bardzo dumni i czekamy na wyniki do 14 czerwca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie sprawdzianu - Nauczycielom naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionych placówek, którzy brali udział jako członkowie zespołów nadzorujących. Dziękujemy również Dyrektorom okolicznych szkół, którzy pokazali, że dzięki wzajemnej współpracy i wsparciu możemy razem działać dla dobra dziecka.

Dziękujemy również pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły za pomoc w logistyce przy egzaminie oraz przygotowaniu pysznego obiadku na zakończenie trudnego czasu egzaminów.

Dyrekcja Szkoły