Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Zapraszamy Państwa do składania wniosków na Jednorazowe Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych lub osiągających wysokie wyniki w nauce. 

Wnioski można składać do sekretariatu szkoły do końca sierpnia 2026r. 

Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające uzyskanie wysokich miejsc w konkursach (dyplomy, itp) oraz informację o wolontariacie. 

Wszystkie szczegóły dotyczące stypendium znajdują się w poniższym linku:

https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/wydzial-edukacji/procedury/stypendia-jednorazowe-dla-uczniow-szczegolnie-uzdolnionych,a,44401 

Ważne!!!! 

W tym roku szkolnym 2025/2026 obowiązują dotychczasowe druki oraz dotychczasowe Zarządzenie PMG. 

Nowe zasady będą obowiązywać od 1.09.2026r. 

Zapraszamy do składania wniosków.