Szanowni Rodzice i Opiekunowie
Zapraszamy Państwa do składania wniosków na Jednorazowe Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych lub osiągających wysokie wyniki w nauce.
Wnioski można składać do sekretariatu szkoły do końca sierpnia 2026r.
Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające uzyskanie wysokich miejsc w konkursach (dyplomy, itp) oraz informację o wolontariacie.
Wszystkie szczegóły dotyczące stypendium znajdują się w poniższym linku:
Ważne!!!!
W tym roku szkolnym 2025/2026 obowiązują dotychczasowe druki oraz dotychczasowe Zarządzenie PMG.
Nowe zasady będą obowiązywać od 1.09.2026r.
Zapraszamy do składania wniosków.


