Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów klas 0-8 do udziału w konkursie „Mój wiosenny sen”.

Waszym zadaniem będzie przygotowanie:

• Wiosennego wystroju klasy lub plakatu w formacie A3-A4 wykonanego dowolną techniką przez całą klasę – dla klas 0-3
  • Plakatu w formacie A3-A4 wykonanego dowolną techniką przez całą klasę, zdjęcia tematycznego lub filmiku – dla klas 4-8

Nagrodami jest sfinansowanie przez Radę Rodziców wyjścia integracyjnego dla klasy, aż sześć klas otrzyma taką możliwość, zatem jest o co walczyć.

Konkurs trwa od 1 marca 2022 r. do 15 kwietnia 2022 r.

REGULAMIN KONKURSU RADY RODZICÓW

Mój wiosenny sen

1. Cele konkursu:
  1. integracja uczniów i nauczycieli;
  2. rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz wyobraźni dzieci;
  3. poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych;
  4. prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej.
  1. Konkurs adresowany jest do wszystkich oddziałów klasowych wraz z wychowawcą.
  2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie wspólne przez uczniów przy współpracy z wychowawcą pracy związanej z tematem konkursu.
  3. Klasy mogą przygotować:
  • Wiosenny wystrój klasy w dowolny akceptowalny przez dyrekcję szkoły sposób lub plakat w formacie A3-A4 wykonany dowolną techniką przez całą klasę  – dla klas 0-3.
  • Plakat w formacie A3-A4 wykonany dowolną techniką przez całą klasę, zdjęcie tematyczne lub filmik – dla klas 4-8.
  1. Wszelkie prace muszą być wykonywane przez dzieci własnoręcznie, w przypadku wykorzystania gotowych elementów wkład pracy uczniów musi być jednoznaczny i czytelny.
  2. Wychowawca koordynuje i przydziela zadania związane z wykonaniem pracy konkursowej.
  3. Kryteria oceny:
  1. zgodność z tematem i wymaganiami konkursu;
  2. pomysłowość;
  3. staranność wykonania,
  4. spójność pracy,
  5. zaangażowanie jak największej grupy osób z klasy,
  6. odzwierciedlenie wspólnoty klasy.
  1. Prace będą oceniane przez przedstawicieli Rady Rodziców.
  2. Termin rozpoczęcia i zakończenia konkursu - od dnia 01.03. 2022 do dnia 15.04.2022r.
  3. Prace należy zgłaszać do Rady Rodziców w sekretariacie szkoły lub na adres emailowy rr.sp79@wp.pl
  4. Laureaci konkursu zostaną wyłonienie w kategoriach:
  • klasy 0-3 wystrój klasy/plakat (1 główna nagroda i dwa wyróżnienia)
  • klasy 4-8 klasowy projekt multimedialny (film, zdjęcie) lub plakat (1 główna nagroda i dwa wyróżnienia).
  1. Nagrody:

1. I nagroda wyjście klasowe (np. trampoliny, park linowy do 650 zł)
  2. Dwa wyróżnienia po 250 zł na wyjście klasowe (lody, pizza)

1. I nagroda wyjście klasowe (np. trampoliny lub park linowy, do 650 zł)
  2. Dwa wyróżnienia po 250 zł dla klasy (wyjście na lody, pizzę)