We wtorek, 18 czerwca 2024r. nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Czytanie na polanie. Edycja 2024”.

Klasy pod opieką nauczycieli, na zielonym terenie szkoły zagospodarowały swoją przestrzeń czytelniczą.

Koce, poduszki, pluszaki, przekąski i dobre książki to główne elementy naszego pikniku czytelniczego. Dużym zainteresowaniem cieszył się regał z książkami na wymianę oraz kwiatowa fotobudka. Dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego czytały na głos klasom młodszym opowiadania i wiersze.

W czasie trwania akcji rozdano dyplomy i nagrody książkowe za udział w Wielkim Maratonie Czytelniczym.

Cieszymy się, że w wydarzeniu wzięła udział cała społeczność szkolna i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.