Zapraszamy chętnych uczniów klas od 2 do 8. W czwartek, 19 marca 2020r. odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR. Koszt udziału w konkursie - 10zł. W tym roku szkolnym nieprzekraczalnym terminem wpłaty wpisowego jest 8 stycznia 2020r.

Wpłaty należy dokonać u nauczycieli matematyki (lub wychowawców klas 2-3)

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" w niezawodny sposób integruje dzieci i młodzież całego świata, bowiem w tym samym dniu uczniowie niemal wszystkich krajów Europy, a nawet uczniowie z Chin, Kanady, Australii, Rosji, RPA rozwiązują takie same zadania, a laureaci mają możliwość spotkań na wspólnych obozach i wędrówkach po świecie. Konkurs ten stał się sprawdzoną formą szerokiej popularyzacji matematyki wśród młodzieży szkolnej i przyczynia się do wzbudzenia zainteresowania tym przedmiotem.

nauczyciele matematyki