Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła oraz jedna z nauczycielek naszej szkoły została zgłoszona do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym Dziennika Bałtyckiego i Głosu Pomorza.

Pierwszy etap Konkursu Plebiscytowego będzie trwać do dnia 14.11.2023 r. do godz. 22:00:00.

Serdecznie zachęcamy do głosowania.

Więcej szczegółw na stronie: dziennikbaltycki.pl

Dzień dobry,

Redakcja „Dziennika Bałtyckiego” i „Głosu Pomorza” ma przyjemność poinformować, że Państwa Szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.

Ponadto nominację otrzymał pracujący w Państwa szkole nauczyciel: Emilia Grabowska.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 24 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.dziennikbaltycki.pl/nauczyciel

Z poważaniem,

Redakcja „Dziennika Bałtyckiego” i „Głosu Pomorza”

W kategorii dla szkół podstawowych i średnich chcemy nagrodzić szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. W plebiscycie uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli.

Już sama nominacja nauczyciela, dyrektora czy placówki edukacyjnej do nagrody w plebiscycie jest wyróżnieniem i powodem do dumy. Tym bardziej, że uczestników akcji będziemy regularnie prezentować w gazecie i w naszym serwisie internetowym oraz w serwisie www.naszemiasto.pl.