Społeczność szkolna z radością informuje, że nasza szkoła otrzymała ogólnopolski Certyfikat z wyróżnieniem w programie "Szkoła Demokracji", w projekcie "Akademia Demokracji" - programie, który rozwija krytyczne myślenie, wiarę we własne możliwości oraz otwartość. Uczy współpracy oraz odpowiedzialności, zachęca do zaangażowania w życie publiczne i działania na rzecz innych.

Nasze wyróżnienie nie byłoby możliwe, gdyby nie ogromne wsparcie jakiego udziela na co dzień Dyrekcja szkoły, a szczególnie Pan Dyrektor

Michał Zapolski-Downar. Dziękujemy za otwartość oraz budowanie relacji opartych na wzajemnym szacunku i partnerstwie.

Społeczność szkolna zaangażowana w projekt:

Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,

Koordynator zespołu szkolnego w programie "Szkoła Demokracji" Beata Skoczek