Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju pod hasłem „Odpoczywaj na wsi”.

Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów wypoczynku na polskiej wsi oraz kreowanie wizerunku obszarów wiejskich, jako turystycznego rynku oferującego zróżnicowane i całoroczne atrakcje.

Zadaniem uczestników jest wykonanie indywidualnej pracy plastycznej w formacie A3 w dowolnej technice płaskiej na temat wypoczynku na polskiej wsi - z uwzględnieniem walorów naturalnych, dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz różnorodności przyrodniczej obszarów wiejskich.
Praca plastyczna powinna być trwale opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu oraz nazwą i danymi adresowymi szkoły.

Do uczestnictwa w konkursie wymagane jest:
1) wypełnienie i przekazanie do szkoły przez rodzica/opiekuna prawnego uczestnika konkursu formularza zgłoszeniowego na konkurs plastyczny „Odpoczywaj na wsi”;
2) oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego uczestnika konkursu plastycznego „Odpoczywaj na wsi” o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych, wykorzystanie wizerunku oraz przeniesienie praw autorskich.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj:

Na Wasze prace czekamy do dnia 18 września 2019 (prosimy o przekazywanie prac koordynatorom konkursu).

Koordynatorzy:
Monika Naczk-Nauczyciel plastyki