W maju na zajęciach języka angielskiego uczniowie obecnej klasy 3a, pod opieką p. Emilii Grabowskiej napisali listy gratulacyjne do króla Karola III - stworzyli piękne kartki z okazji Jego koronacji. Opatrzyli je swoimi pozdrowieniami i wysłali do Buckingham Palace.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dotarła do szkoły odpowiedź z Wielkiej Brytanii! To dla nas ogromny zaszczyt i nie lada wyróżnienie!

List z podziękowaniami opatrzony jest pięknymi królewskimi zdobieniami i herbem należącym do Royal Family.

Dzieci z najwyższą uważnością obejrzały królewską przesyłkę i były niemniej podekscytowane niż podczas tworzenia księgi gratulacyjnej!

To doskonała motywacja dla naszych uczniów, by nadal rozwijać swoje umiejętności językowe, a także namacalny dowód na to, że niemożliwe staje się̨ możliwe.