Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 79 w Gdańsku składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym niezwykle ważnym dla nas dniu i podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszej szkoły. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów płynących z Waszych serc, kiedy opowiadaliście o naszej placówce. Cieszymy się, że ten jubileusz mogliśmy świętować razem i razem tworzyć kolejną historię naszej Szkoły. Dziękujemy wszystkim za okazaną sympatię, życzenia i gratulacje.

Serdecznie dziękujemy również naszym Sympatykom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizacje tego Święta. Bez waszej pomocy, profesjonalnego podejścia i zaangażowania organizacja tego dnia byłaby niemożliwa. Państwa ciężka praca, pomysłowość i wsparcie pozwoliły stworzyć niesamowity klimat i niepowtarzalna atmosferę.

Specjalne podziękowania kierujemy również do naszych Uczniów.  Dziękujemy, że mogliśmy liczyć na waszą pomoc. To Właśnie Wy tego dnia byliście tymi, którzy pięknie opowiadaliście o teraźniejszości naszej Szkoły i której kawałkiem historii właśnie się staliście. Mamy nadzieję, że za kilka lat (tak jak mówiliście podczas akademii) przyprowadzicie tu swoje dzieci i  naszą Szkołę zawsze będziecie mile wspominać.

Wszyscy Państwo sprawiliście nam niezwykła radość uczestnicząc w naszym Jubileuszu, bardzo Wam za to dziękujemy. Od jutra rozpoczynamy nowy, kolejny rozdział w historii naszej Szkoły.