Drodzy Rodzice

W środę, 8 czerwca 2022r., rusza rekrutacja na półkolonie letnie w szkole – zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami plastyki, muzyki, zajęć sportowych, przyrodniczych, itp. dla uczniów klas I – III.

W tym roku zajęcia odbywać się będą przez 5 tygodni w godzinach 7.00 – 17.00. Nie przewidujemy wyżywienia uczestników.

Każdy tydzień to oddzielny turnus wakacji, na który należy wypełnić oddzielną kartę kwalifikacyjną:

I turnus 27 czerwca – 1 lipca – karta tutaj

II turnus 4 lipca – 8 lipca – karta tutaj

III turnus 11 lipca – 15 lipca– karta tutaj

IV turnus 18-22 lipca - karta tutaj

V turnus 25 – 29 lipca – karta tutaj

Dokument należy złożyć do dnia 15 czerwca 2022r. do godz. 15:00.

Kryteria przyjęcia:

Oboje rodziców pracujących lub rodzic samotnie wychowujący dziecko – oświadczenie odręcznie wypisane i dołączone do karty kwalifikacyjnej.

Dzieci z rodzin wielodzietnych (3 i więcej dzieci)

Kompletnie i dokładnie wypełniona karta kwalifikacji – karty wypełnione niedokładnie będą odrzucane w procesie rekrutacji.

Liczba miejsc ograniczona. Na każdy turnus przewidujemy 2 grupy do 15 osób. O przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu dziecka na zajęcia rodzice zostaną za pośrednictwem informacji zamieszczonej w dzienniczku ucznia GPE.

W przypadku rezygnacji dziecka z uczestnictwa w zajęciach, jego miejsce zajmie pierwsza osoba z listy rezerwowej.

Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane w procesie rekrutacji z powodu braku wolnych miejsc, znajdą się na liście rezerwowej. W przypadku zwolnienia miejsca przez zakwalifikowanego uczestnika, jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.