Zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastyczno-technicznym tematem nawiązującym do obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Skierowany jest on do rodzin uczniów klas 0-III.

„W historii Polski tak się składa,
był kiedyś ponad wiek niewoli.
Jedenastego listopada
nasz kraj z niewoli się wyzwolił.
I wtedy myśl powstała taka,
by przez szacunek dla przeszłości
ten dzień na zawsze dla Polaka
pozostał Dniem Niepodległości”
(autor nieznany)

• Każda rodzina może złożyć jedną pracę konkursową (może być praca płaska lub przestrzenna),
  • Interpretacja tematu dowolna,
  • Format pracy minimum A-3,
  • Technika dowolna wykonana przy pomocy materiałów trwałych,
  • Praca musi być autorskim pomysłem, wcześniej nie publikowanym, wykonana własnoręcznie,
  • Na odwrocie proszę dołączyć metryczkę z dokładnymi danymi dziecka (imię i nazwisko, szkoła, klasa) oraz zgodą na publikację pracy i przetwarzanie danych osobowych,
  • Pracę należy dostarczyć do dnia 5 listopada 2018r. do sali nr 113,
  • Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi 9 listopada 2018r.

CELE:

• wzbudzanie zainteresowania tożsamością narodową,
  • kształcenie uczuć patriotycznych,
  • popularyzacja wiedzy o dziejach historii Polski,
  • pobudzanie wyobraźni plastycznej dzieci i ich rodzin,
  • zachęcanie do aktywnego udziału w obchodach świąt państwowych,
  • popularyzacja twórczości rodzinnej,
  • odkrywanie talentów.

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich. Prace przechodzą na własność organizatorów konkursu. Prac nie wolno rolować ani składać. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wizerunku laureatów. Dostarczenie pracy jest jednoznaczne z uznaniem warunków niniejszego regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. z późniejszymi zmianami.

Organizatorzy:

Beata Kudełka