Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas „0” i 1 wraz z zebraniem z rodzicami odbędzie się:

klasy 0 – wtorek 1 września 2020r.  o godz. 8.00

klasy I – wtorek 1 września 2020r.  o godz. 9.00

Sala gimnastyczna – wchodzimy do szkoły wejściem głównym

Zasady wejścia Rodziców na teren placówki:

1. Tylko jeden rodzic/prawny opiekun przychodzi z dzieckiem na zebranie i rozpoczęcie roku.
  2. Rodzice wchodzą do szkoły w maseczkach lub przyłbicach, zachowują odległość od innych, przy wejściu dezynfekują ręce.
  3. Rodzice na portierni na przygotowanych kartkach podają swoje dane: imię i nazwisko, nr telefonu (oświadczenie można pobrać ze strony internetowej szkoły i przynieść do szkoły).
  4. Z zachowaniem dystansu i w maseczkach Rodzice wraz z dziećmi udają się bezpośrednio do sali gimnastycznej, w której jest zebranie i rozpoczęcie roku. Zajmują wyznaczone miejsce.
  5. Dopiero po zajęciu miejsca w sali można zdjąć maseczkę.
  6. Po zakończeniu zebrania wszyscy uczestnicy zakładają maseczki lub przyłbice i udają się z wychowawcami do klas.
  7. Po zakończeniu spotkania ubierają maseczki lub przyłbice i opuszczają budynek szkoły.

Oświaczenie do pobrania - poniżej