W naszej szkole ostatnio króluje matematyka.

W piątek, 15 marca 2019r. skoro świt prawie siedemdziesięciu uczniów zmagało się z arcytrudnymi zagadkami w konkursie „Liga Łamigłówek” zorganizowanym przez panią Klaudię Dąbrowską. Podczas finału rozdane zostały nagrody:

w kategorii klas 6-8:

I - Wojciech Piekarski

II – Lena Wesołowska

III - Maja Zapolska-Downar

w kategorii klas 4-5:

I - Maja Hetmanowska

II – Mateusz Olech

III- Piotr Tłoczyński

Rozstrzygnięty też został konkurs „Wizualna Matematyka”, którego komisarzem była pani Maria Bieniecka.

W konkursie za zrobienie plakatu nagrody w postaci warsztatów w Liceum Plastycznym w Oliwie otrzymały:

Liliana Wollschleger, Lena Wesołowska, Barbara Jaśkowiak, Klaudia Drobińska, Aleksandra Krawczykiewicz, Martyna Błażuk, Oliwia Wencel, Zuzanna Ostrowska, Zuzanna Irzabek oraz Aleksandra Zwiefka.

Dodatkowo Olgierd Radwański, Amelia Ostrowska, Julia Makowska otrzymali Dzienniki Podróżnika ufundowane przez Wydawnictwo Na Szczyt.

W konkursie na film o liczbie Pi Kupon na kręgle w MK Bowling otrzymali Maksym Schevchenko i Mieszko Banasiak.

Gratulujemy!!!

Dzięki naszym sponsorom uczniowie otrzymali fantastyczne nagrody.

Bardzo dziękujemy Ogólnokształcącemu Liceum Programów Indywidualnych, Liceum Plastycznemu w Gdańsku, Wydawnictwu Na szczyt oraz MK Bowling GDAŃSK.

A już w najbliższy czwartek, 21 marca Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR!