8 października 2019r. (wtorek) odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, w którym uczestniczyli: Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Makowska uczennica klasy 7a, Z-ca Przewodniczącej SU Michał Krogulec uczeń klasy 5e, członek SU Martyna Tylek uczennica klasy 4 b, opiekun SU Pani Beata Skoczek, Dyrektor Pan Michał Zapolski – Downar i Wicedyrektor Pan Sławomir Stankiewicz.

Podczas spotkania omówiono następujące tematy:

• uzgodniono zadania w Planie Pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 i sposób ich realizacji,
  • zwrócono uwagę na bezpieczeństwo podczas przerw,
  • ustalono miejsca gazetek informacyjnych SU i zaplanowano wydawanie gazetki SU 1 x w miesiącu, której głównym redaktorem będzie z-ca przewodniczącej SU uczeń klasy 6 e Michał Krogulec,
  • omówiono pracę SU w ramach ogólnopolskiego projektu „Akademia Demokracji”,
  • zaplanowano wyjazd przedstawicieli SU do Warszawy w ramach prac w projekcie Szkoła Demokracji.

Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Beata Skoczek