Dnia 10.05.2023r  na stadionie Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego przy ul. Grunwaldzkiej w ramach Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w Mistrzostwa Gdańska w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta :

Małgorzata Drzewiecka ( kl. VIIIa) – bieg na 300m , Martyna Gąsiewska (kl. VIIIc)– bieg na 300m, Weronika Motylewska (kl. VIIIc_ - bieg na 100 m, Dobrusia Szlagowska (kl.VIIIc) – bieg na 600m.

Weronika Janeczek (kl.VIIb) – I miejsce w biegu na 100m z czasem  12,99s oraz III miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,41m. Weronika na co dzień trenuje lekkoatletykę w klubieAZS – AWFiS w Gdańsku.

Weronika Janeczek zakwalifikowała się do Igrzysk Wojewódzkich, które odbędą się 26.05. 2023r w Słupsku.

Gratulujemy i trzymamy kciuki.