Wspaniały występ odnotowali judocy i judoczki naszej szkoły w Międzynarodowym Turnieju judo " To my Gdańskie Lwy ", który odbył się 1 grudnia 2019r. na AWFiS Gdańsk. Nasi uczniowie zdobyli w sumie pięć medali: Małgorzata Radlak wywalczyła złoty medal, Martyna Rumszewicz srebrny, Maciej Radlak - srebrny, Witold Sibiga - brązowy, a Cezary Rudnicki - również brązowy medal.

Zawody organizowane są na obiektach AWFiS Gdańsk nieprzerwanie od ponad 25 lat. W tym roku były one wyjątkowo silnie obsadzone. W sumie wystąpiło w nich ponad 600 zawodników i zawodniczek z całego kraju (w tym ponad 150 zawodników z Rosji i Litwy)

Wielkie podziękowania dla uczniów klasy 8c: Kamila Ellwardta oraz Oliwiera Gurdzińskiego, którzy przez dwa dni pomagali w organizacji zawodów. Dziękujemy Wam bardzo!

Trenerzy