W piątek, 22 kwietnia 2022r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 odbyły się Mistrzostwa Gdańska w Wioślarstwie Halowym. W rywalizacji wioślarskiej na ergometrach naszą szkołę reprezentowało 3 chłopców. W kategorii rocznika 2009 i młodsi (Igrzyska Dzieci) wystartował Oskar Kaczmarczyk, który jako jedyny z naszej szkoły, w tej kategorii wiekowej osiągnął bardzo dobry czas na odcinku 250m i zajął IV miejsce.

W kategorii wiekowej 2007-2008 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów: Hubert Trzebiatowski i Patryk Ziółkowski. Obydwoje rywalizowali na dystansie 500 m i punktowali, co dało naszej szkole VI miejsce w Gdańsku. Jest to duże osiągnięcie, gdyż chłopcy trenują dopiero od 2 tygodni wioślarstwo.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy wytrwałości w treningach i dalszych sukcesów.