Sztafetowe Biegi Przełajowe – rozpoczęcie sezonu 2023/2024 Gdańskiej Olimpiady Młodzieży

26 września 2023 r. dziewczęta naszej szkoły otworzyły tegoroczny sezon rozgrywek w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży. Na Zaspie, w Parku Jana Pawła II, odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w biegu na 1000m, naszą szkołę reprezentował zespół dziewcząt w składzie: Zosia Zajączkowska, Julia Gadomska, Małgosia Radlak, Nicola Długosz, Paulina Sas, Nina Lewińska-Sujewicz.

W kategorii Igrzysk Dzieci, dziewczęta miały do przebiegnięcia 800m. Zespół w składzie: Adrianna Tłoczkowska, Lena Gałązka, Ewa Karluto, Lena Glapa, Zuzanna Rażyńska, Ania Krembuszewska, pomimo dużego zmęczenia walczył do końca.

Bardzo dziękuję dziewczętom za godne reprezentowanie naszej szkoły i aktywny udział w pierwszej rywalizacji międzyszkolnej w ramach Gdańskiej Olimpiadzie Młodzieży. Przed nami cały rok zmagań i konkurencji sportowych. Reprezentowanie w nich naszej szkoły jest dużym wyróżnieniem.

Gratulacje!!!

27 września swoje zmagania sportowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży rozpoczną nasi chłopcy. Trzymamy kciuki! Powodzenia!