Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji Szkoły pełne talentów. Właśnie wystartowała druga edycja kampanii „Szkoły pełne talentów”. Gorąco zachęcamy całą społeczność szkolną do wsparcia SP79.

W ubiegłym roku szkolnym, dzięki Waszej pomocy, udało nam się wymienić przeszło 7 tysięcy kuponów z Lidla na atrakcyjne nagrody dla szkoły.

Wzbogaciliśmy nasze zaplecze edukacyjne o:

• zestaw przyborów plastycznych dla klasy „0”
  • gry planszowe dla klas I-III
  • zestaw zegarów do nauki odczytywania czasu
  • pudło przeróżnych instrumentów
  • zestaw do badmintona
  • model ludzkiego ciała
  • magnetyczną piramidę żywienia
  • zestaw brył geometrycznych
  • zestaw do eksperymentów - elektryczność

Co trzeba zrobić, by uzyskać Talenciaka?

Wystarczy dokonać zakupów w Lidlu za min. 50 zł (w tym przynajmniej jedno warzywo lub jeden owoc), a następnie odebrać kupon przy kasie.

Jak zarejestrować Talenciaka?

Kod QR z kuponu można zeskanować samodzielnie za pomocą aparatu w telefonie (https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040010116).

Można również przepisać kod alfanumeryczny ręcznie i zarejestrować go na stronie.

Otrzymane Talenciaki można wrzucić do specjalnej skrzynki, którą umieściliśmy w szkolnym wiatrołapie.

Dołącz do akcji i kolejny raz zostań superbohaterem! Dziękujemy!