Serdecznie zachęcamy do udziału w Targach Szkół organizowanych 7 marca (sobota) w godzinach 12:00-15:00 na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertami szkół kształcących w konkretnych zawodach (technika, szkoły branżowe). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kolejne Targi Szkolne, odbędą się w Pozytywnej Szkole Podstawowej ul. Azaliowa 18, Gdańsk- Kokoszki w dniu 14 marca (sobota) w godzinach 10:00-14:00. Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą gdańskich szkół. Będą technika, licea, ale również szkoły branżowe. Niespodzianką będzie jedyna szkoła w Trójmieście posiadająca kierunek -technik maszyn lotniczych.

Podczas targów uczniowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 7.

Przewodnik dla uczniów klas VIII po wszystkich szkołach gdańskich średnich w wersji do pobrania znajduje się na stronie: https://www.gdansk.pl/download/2020-02/143804.pdf

Świadomy wybór szkoły jest czynnikiem warunkującym sukces edukacyjny dziecka