Szanowni Rodzice!

Dziękujemy za wybór naszej oferty – InterRisk, składka 52,00 zł.

Jesteśmy Centrum Ubezpieczeń Szkolnych.

Nasza agencja mieści się w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6, budynek NOT-u.

Chcemy, aby Rodzice w razie potrzeby mieli z nami kontakt bezpośredni abyśmy mogli kompleksowo Państwu pomóc!

Wariant, który Państwo wybraliście, zapewnia szeroką ochronę Państwa dzieciom:

- W razie uszczerbku na zdrowiu za 1% , jest kwota 300,00zł - wypłata do 100% tj. do 30 000,00zł.

- Zwrot kosztów za okulary, aparaty słuchowe (zdarzenie na skutek NNW podczas zajęć szkolnych i pozaszkolnych).

- Zwrot kosztów za pobyt w szpitalu w wyniku NNW – 100 zł dziennie świadczenie  płatne od 1 dnia pobytu, pod warunkiem pobytu minimum 2 dni.

- Zwrot kosztów za pobyt w szpitalu w wyniku choroby  wskutek NNW - 80 zł dziennie świadczenie płatne od 1 dnia pobytu, pod warunkiem pobytu minimum 2 dni.

- Dodatkowe świadczenie – 250,00zł, jeżeli dziecko przebywało ponad 5 dni w szpitalu w wyniku NNW

- Zwrot kosztów  leczenia w wyniku NNW za: pobyt w szpitalu, wizyty lekarskie, nabycie lekarstw, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz REHABILITACJĘ!

- Wyczynowe uprawianie sportu w szkole i poza nią.

- Szeroki zakres Assistance.

Oferta specjalna z całym zakresem ubezpieczenia tutaj

postanowienia dodatkowe tutaj