Na zebraniu Rady Rodziców w dniu 8 września 2023 roku przeanalizowane zostały nadesłane oferty i warunki firm ubezpieczeniowych. Zgłosiło się 21 przedstawicieli, których oferty zostały przeanalizowane pod kontem wysokości składki, sumy ubezpieczenia, uwzględnienia wyczynowego uprawiania sportów, leczenia szpitalnego, leczenia po ukąszeniu kleszcza, hejt w intrenecie, zwrot kosztów naprawy okularów, zniżka na drugie i kolejne dziecko.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/2024 będzie można skorzystać z indywidualnej formy ubezpieczenia. Wytypowane zostało pięć ofert, z których można wybrać najlepszy dla każdej rodziny wariant. Rodzic po otwarciu linku i wypełnieniu podstawowych danych dziecka ma możliwość wyboru wariantu ochrony (ze składką roczną w szerokim przedziale). Poniżej przedstawiamy wytypowane oferty, opiekunów oraz sposób ubezpieczenia.

Przed wyborem oferty w przypadku szczególnych potrzeb ucznia prosimy o zapoznanie się z warunkami OWU, a w razie wątpliwości o kontakt z przedstawicielem.

Dalsze informacje w zakładce Rada Rodziców -> Ubezpieczenie