Uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym „0”
Dziś nasi Zerówkowicze uroczyście zakończyli rok szkolny. Był to dzień pełen radości, uśmiechów i wzruszeń.
Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy im pięknych, bezpiecznych wakacji oraz wielu sukcesów w klasie pierwszej!


