Samorząd Uczniowski pragnie poinformować, że w poniedziałek 8 lutego 2021r.  w naszej szkole została wystawiona skrzynka na kartki walentynkowe.
15 lutego 2021r. (poniedziałek) poczta walentynkowa zostanie wręczona Adresatom - Uczniom klas 0-3, którzy podczas pandemii pracują w szkole.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za pomoc w porządkowaniu poczty walentynkowej i przekazanie WALENTYNEK Uczniom - przesyłamy duże serce dla Państwa ❤️  🙂.
 Z okazji Walentynek organizujemy także konkurs pt.:   Nasza klasowa kartka walentynkowa.
Zadanie jest następujące: każda klasa od 4 do 8 na godzinie wychowawczej dnia 16.02.2021r. (wtorek) przygotuje wspólną kartkę walentynkową. Forma dowolna - może być to w power poincie, wordzie, excelu lub microsoft whiteboard.
Najlepsze prace zostaną zamieszczone na FB i Stronie Szkoły.
Zapraszamy do udziału w WALENTYNKOWYM KONKURSIE❤️
Wszystkim Państwu życzymy  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SZCZĘŚLIWYCH WALENTYNEK❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
W imieniu Samorządu Uczniowskiego
Przewodniczący SU Tomasz Okraszewski oraz Opiekun SU Beata Skoczek