Warsztaty programowania Koduj z Gigantami za darmo już startują!

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu! Co to za akcja?

• darmowe warsztaty z programowania
  • stacjonarnie w naszym mieście oraz online
  • do wyboru Minecraft, Scratch, C++, Python i inne języki programowania
  • małe grupy, zaangażowani trenerzy z doświadczeniem
  • kilka grup wiekowych

Uczniowie zapisywać się mogą pod adresem https://info.kodujzgigantami.pl/szkoly

W 14. edycji Koduj z Gigantami, tym razem pod hasłem Poszukiwacze Kodu, skupimy się nad rozwijaniem interdyscyplinarnych umiejętności dzieci, poprzez wzbudzanie w nich pasji odkrywania i eksploracji. Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.

Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie (w ponad 100 miastach) jak i online i potrwają od 20 stycznia do 03 marca. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Polecamy!

Akcji organizowanej przez szkołę Giganci Programowania patronuje @Ministerstwo Edukacji Narodowej, @Centrum GovTech, @Ośrodek Rozwoju Edukacji i @NASK oraz kuratoria oświaty i Prezydenci Miast, a ogólnopolskim patronatem medialnym akcję wspierają @Radio Nowy Świat, @Komputer Świat i @Android.com.pl.