Dobiegła końca tegoroczna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Uczestniczyło w nim 37 uczniów naszej szkoły z klas 2-8. Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym maratończykom za ich całoroczny trud czytelniczy i gratulujemy bardzo dobrych wyników z konkursowych testów. Dziękujemy także rodzicom za motywowanie dzieci do czytania i za zaangażowanie w pozyskiwanie konkursowej literatury.

Organizator WMC, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, opublikuje listę laureatów, finalistów i wyróżnionych 30 kwietnia i poinformuje o nagrodzonych maratończykach szkolnych opiekunów WMC.

Zapraszamy do uczestnictwa w Wielkim Maratonie Czytelniczym w roku szkolnym 2021/2022.

Justyna Mazurczyk, Elżbieta Kulka