W czwartek 15 listopada 2018r. dzieci z zeróweczki zostały zaproszone przez Panią Radną Beatę Wierzbę do Rady Miasta Gdańska.

Miały przyjemność zasiąść w sali obrad i dowiedzieć się, jak wygląda praca naszej władzy, jak ważne dla miasta decyzje zapadają w tym miejscu. Udało się również wejść do gabinetu Przewodniczącego Rady Miasta i posiedzieć (grzecznie :)) przy jego biurku.

Dzieci poznały Dyrektora Rady Miasta Gdańska Piotra Spyrę oraz Radnego Andrzeja Kowalczysa, którzy cierpliwie odpowiadali na pytania oraz wysłuchali, jakie pomysły mają maluchy, ażeby uczynić Gdańsk jeszcze lepszym.

Wizyta niezwykle udana, zakończona jabłuszkowym poczęstunkiem oraz pięknymi prezentami.

Klasa "0" z wychowawczynią bardzo dziękują Pani Beacie oraz Pani Wiolettcie Krewniak za możliwość odkrycia ciekawego świata dorosłych.