25 września 2019r. w naszej szkole niezwykle ważna uroczystość oraz niezwykle ważni goście. Podczas Wyborów do Samorządu Uczniowskiego odwiedzili nas Pan Prezydent Piotr Kowalczuk oraz Dyrektor Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska Pan Włodzimierz Bartosiewicz. Nasi goście oprócz przyglądania się jak działa samorządność, obejrzeli wyremontowane (dzięki środkom miasta) pomieszczenia szkolne.

Dziś uczniowie klas 0 - 8 mieli możliwość głosowania na swoich przedstawicieli do współdecydowania o sprawach swojej małej ojczyzny - szkoły. Uczy to dzieci odpowiedzialności i pokazuje, jak ważny jest każdy głos w współdecydowaniu o losach społeczności lokalnej.

Dziękujemy opiekunowi Samorządu Uczniowskiego Pani Beacie Skoczek oraz uczniom za profesjonalne przygotowanie i prowadzenie kampanii wyborczej i wyborów.