Dziwny jest ten świat. Dziwne czasy.

Tegoroczne zakończenie klas 8 było wyjątkowe. Nie było poloneza, balu na zakończenie roku. Nie było długich wspólnych rozmów, wspominania, przytulania, płaczu, Rodziców, Nauczycieli. Były za to maseczki, krzesełka w odpowiedniej odległości, dystans społeczny.

Pan Dyrektor i wychowawcy wręczyli wszystkim uczniom świadectwa ukończenia szkoły. Podziękowali za wspólnie spędzone lata w murach naszej szkoły.

Teraz przed Wami, Drodzy Ósmoklasiści nowa droga, nowe wyzwania. Pamiętajcie jednak, że zawsze możecie do nas wrócić, spotkać się i porozmawiać. Nieście w świat wartości, które otrzymaliście w naszej szkole. Bądźcie dobrymi i tolerancyjnymi młodymi ludźmi – Absolwentami Szkoły Podstawowej nr 79 w Gdańsku.

POWODZENIA!!!!!!!