O godzinie 9.00 dnia 26 czerwca 2026r. rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/20126 dla uczniów klas 4-7. 

Uroczystość uświetnili niecodzienną relacją sportową uczniowie oddziałów mistrzostwa sportowego. 

Uczniom zostały wręczone stypendia dla najlepszych uczniów. Świadectwa oraz nagrody dla wyróżnionych uczniowie otrzymali od wychowawców w salach lekcyjnych. 

Życzymy uczniom i nauczycielom wspaniałego wypoczynku podczas wakacji!