Drodzy Rodzice!!!

Zapraszamy do wspólnej akcji "Podziel się kredkami z dzieciakami!"

Wspierając naszą szkolną świetlicę chcemy zaangażować całe środowisko szkole do podzielenia się zalegającymi w domach, a dobrymi jeszcze materiałami plastycznymi.

Masz w domu pudełka z niekompletnymi kredkami czy farbami, niewykorzystaną wycinankę, bibułę, niekompletne farby plakatowe (czerwona farba "wyszła", ale została brązowa i żółta 😃) - przynieś do szkoły!

W ten sposób damy drugie życie materiałom plastycznym, które dzięki temu nie trafią na śmietnik, a dzieci w świetlicy będą miały na czym pracować i przygotowywać prace konkursowe.

Tak więc zaangażuj swoje dzieci, posegreguj domowe zasoby, zatemperuj kredki i przynieś do szkoły!

W przedsionku przy głównym wejściu przygotowaliśmy kartony opisane odpowiednio: tu zostawiamy kredki ołówkowe, świecowe, farby, papier i wycinanki.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!